cennik za10groszy

[Głosów: 1   Average: 5/5]

mam zamiar zacząć zabawe na tym całym za10groszy, ale powiedzcie mi proszę ile kosztują te bidy? Do tego czy sa jeszcze jakies opłaty dodatkowe, ukryte?

Wasze komentarze:

  1. Bidy masz dostępne w zakładce doładowania konta na stronie, wystarczy poczytać…ogolnie tych pakietów jest kilka, ale mnie brakuje tych niewielkich. Najtanszy kosztuje 30zł i to jest 200 bidów, a później pojawiają się już takie za kozackie kwoty…nie podoba mi się to, a bidów na sztuki nie kupisz. Opłat ukrytych nie ma, jak cos wygrasz to jeszcze zapłacisz za wartość aukcji, ale to chyba oczywiste.

    Odpowiedz
  2. Tak, strona nie pobiera oplat dodatkowych. Warunkiem aktywacji konta jest zakup pakietu bidow, ale obojętnie jakiego, możesz nawet ten najtańszy. Potem z tego co wiem bidy można wygrywać i licytować na aukcja. Ale mowie ze chyba tak można bo sam nie korzstam, mam paru znajomych zapalonych do tej strony.

    Odpowiedz
  3. Placisz za bidy, jak cos zalicytujesz to płacisz za aukcje zeb ci wslali ten przedmiot i koniec. Rejestracja nic nie kosztuje. Nie spotakłem się z opłatami ukrytymi wiec jak się domyślam to ich nie ma po prostu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz