feromony pheromax – opinie

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Ostatnio byłem na dobrej imprezie i poznałem taka grupe gości, mówili ze kupili sobie feromony pheromax i wlasnie je sprawdzają pierwszy raz i nie powiem, bo według mnie to mieli niezłe powodzenie u lasek i to akich naprawdę konkretnych kurde…jak wy myslise, to naprawdę pheromax jest taki dobry czy oni po prostu mają powodzenie i tyle?

Wasze komentarze:

  1. Powiem ci ze ja stosuje te pheromax od jakiegoś czasu, wcześniej stosowałem jakies inne, ale już nie bardzo pamiętam ich nazwe. W każdym bądź razie ja jestem zadowolony z ich działania. Specjalnie na takim typowym podrywie tomi nie zależy, ale ogolnie to fajnie jest na imprezie bo jest z kim potanczyc, pogadać i w ogole mile upływa czas z nowo poznanymi laskami, także ja mogę polecić.

    Odpowiedz
  2. Pheromax nie są takie złe, ale nie wiem jak to na tej impresie wyglądało. Pewnie nie było tak, ze laski do nich leciały same, ale jeśli tak to nie licz ze u ciebie tez tak będzie. Pheromax są niezłe bo łatwiej jest złapać z dziewczyną kontakt, ale jeśli dobrze to rozegrasz to można wyrwać jakąś ciekawą kozę J

    Odpowiedz
  3. Ja wlasnie jestem średnio zadowolony bo kupiłem sobie pheromax nie tylko do podrywu co do takiego życia codziennego.Duzo pracuje z kobietami i często ciężko idzie dogadanie się z nimi, ale po tych feromonach wcale tak latwo nie idzie. Faktycznie znam gościa, który je stosuje na impreach i sobie chwali, ale jakos mnie nie przypasowaly. Może to sa feromony na podryw albo cos takiego, ale nie slyszalem żeby jakiś podział był.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz