gdzie kupić abonament w nju mobile

[Głosów: 1   Average: 5/5]

wiecie przypadkiem czy nju mobile to daje tez abonamenty czy tylko na karte są te och oferty, jako w reklamach to zawsze mi się wydawalo, ze to są oferty na karte tylko. Jak mają to dajcie jakieś namiary na te oferty i powiedzcie gdzie ewntualnie można to kupci bo musze przyznać, ze już pare razy szukałem ich punktów obsługi klient ato nic nie znalałem…

Wasze komentarze:

 1. to się nazywa nju z rachunkiem jak mnie pamięc niemyli, ale jak na moje potrzeby to szału tam nie ma. Co do kupowania to oni są niejako wirtualni poki co, wchodzisz na nju mobile i tam kupujesz oferte, na abo też tam, na stronie masz info o tych różnych abonamentach.

  Odpowiedz
 2. Włąśnie ja to mam dylemat bo u nich oferta na karte dobra pod rozmowy, a w abo z kolei spoko jest internet, na karte wychodzi drożej i tera nie wiem co wybrać J

  Odpowiedz
 3. Jak na razie pół roku u nich jestem i jeszcze nie miałem się do czego dowalić, zasięg przyzwoity, jakość połączeń też, a ceny to w zasadzie kwestia gustu, w sensie co kto tam se potrzebuje, mnie to starcza.

  Odpowiedz
 4. no to chyba ze esów nie piszesz, podstawowa oferta to 19 na telefony plus 9 zeciszy na smski, ale przyznam, ze faktycznie tej kwoty nie idzie przekroczyć. 3 dyszki za nielimitowane połączenia i esy to spoko oferta według mnie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz