gdzie zamówić nju mobile?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Ostatnio w tv sporo się reklamuje ten caly nju mobile i jak wcześniej miałem t w dupie tak teraz potrzebuje nowa karte do telefonu i zacząłem się zastanawiać nad tą ofertą. Mam tylko taki problem, ze nie wiem w jaki sposób i gdzie w ogóle zamówić sobie to? Ktoś pomoże, oni mają w ogóle abonamenty też?

Wasze komentarze:

 1. po pierwsze tak, abonamenty tez mają w swojej ofercie. po drugiej ja zamawiałem sobie ich oferte poprzez sklep internetowy, w sensie ich strone glowna, czyli na njumobile.pl. Nie wiem, czekałem chyba ze 3 dni na przesylke, przyjechalo kurierem i przy nim podpisałem papierki bo ja abo wlasnie sobie wziąłem.

  Odpowiedz
 2. Ciezko stwierdzić, ja na przykład mam oferte na karte bo wlasnie z telefonu tylko dzwnie, żadne nety i inne bzdety nie są mi potrzbne. Siostra za to korzysta z abonamenty bo ona wiadomo, typowy damski pokemon i pewnie bardziej finansowo jej to się opłaca. Przejrzyj i wybierze co bardziej jest dla ciebie opłacalne i już.

  Odpowiedz
 3. Też uważam ze ofert na karte są lepsze. Co prawda w ofertach na karte ten internet trochę drogo wychodzi, szczególnie jak się dużo korzysta, a w smartfonie to w sumie norma jest, Biorac jednak pod uwagę to, ze jednak polączenia są już dużo tansze to uważam, ze opłaca się.

  Odpowiedz
 4. ta, da się, przy składaniu zamówienia na stronie możesz zaznaczyć ze chcesz przenieść numer, a potem robisz tak jak kieruje cie formularz.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz