Kukiz i Piersi – Hala Mistrzów we Włocławku

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Paweł Kukiz obecnie na pewno wielu osobom kojarzy się z działalnością polityczną i to, co ciekawe, naprawdę udaną. Kukiz to jednak legenda polskiej sceny muzycznej, która uwodzi Polaków świetną muzyką już od 1984 roku. Artysta po raz pierwszy pojawił się wtedy na scenie w Jarocinie. Jego ogromny sukces w tamtym okresie szybko przerodził się w niezwykłą popularność całego zespołu. Od roku 1997 zespół istnieje i występuje pod nazwą „Kukiz i Piersi”, a takie piosenki jak chociażby „O Hela” czy „Zośka” to już piosenki kultowe, będące na ustach wielu naszych rodaków.

Kukiz, pomimo swojej aktywności politycznej, zdecydowanie nie zamierza rezygnować ze swojej kariery muzycznej. Cały zespół właśnie pracuje nad kolejną płytą, a mieszkańcy Włocławka już wkrótce będą mieli niepowtarzalną okazję do posłuchania Kukiza i jego zespołu na żywo.

Na scenie z pewnością zostaną zagrane wszystkie znane hity zespołu z przed lat, jak i także oczywiście piosenki o wiele nowsze, które jednak wcale nie ustępują tym granym kiedyś. Koncert będzie miał miejsce we włocławskiej Hali Mistrzów 29 sierpnia 2015 roku. Choć z pozoru czasu do koncertu jest sporo, bo praktycznie miesiąc, to jednak bilety szybko się rozchodzą i jeśli chcesz znaleźć się na tym koncercie to koniecznie zarezerwuj miejsce dla siebie już dzisiaj.

Paweł Kukiz słynie nie tylko z doskonałej muzyki i ogromnego worka nagród muzycznych, ale także z wyjątkowego temperamentu jak i oczywiście charyzmy. Każdy koncert zespołu to wyjątkowo elektryzujące wydarzenia, zapadające w pamięć i pozostawiające na twarzy uśmiech, który naprawdę bardzo długo nie znika.

Ostatnia płyta zespołu pojawiła się w 2014 roku i praktycznie od razu pokryła się platyną będąc hitem na wielu listach przebojów. Z pewnością najnowsza płyta zespołu będzie równie elektryzująca, a przed jej pojawianiem się warto wybrać się na koncert do Włocławka i oddać się wspaniałej przyjemności słuchania dobrej muzyki na żywo.

Zainteresowani uczestnictwem w tym wydarzeniu muzycznym muszą się spieszyć, gdyż pula biletów szybko się kończy. Najtańsze dostępne są dla fanów zespołu już za 40zł. To naprawdę atrakcyjna cena, a wydane na bilet pieniądze zwrócą się z nawiązką w postaci świetnego humoru i po prostu dobrej zabawy.