Lady Pank – The Best Of – Hala Arena w Poznaniu

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Biorąc pod uwagę polską scenę muzyczną związaną z muzyką rockową to bez wątpienia na przestrzeni ostatnich kilku lat absolutną ikoną jest tutaj Lady Pank. Ten elektryzujący zespół jest z nami już od 1981 roku i po dziś dzień cieszy się ogromną popularnością wydając swoje kolejne płyty. Lady Pank choć wiekowy to zdecydowanie nie musi jeszcze schodzić ze sceny bo pomimo wielu lat na scenie nadal podrywa starsze i nawet bardzo młode pokolenia, a ich legendarne piosenki nuci każdego dnia cała Polska.

Lady Pank w 2015 roku odbywa kolejną wspaniałą trasę koncertową po naszym kraju, w trakcie której odwiedzi naprawdę wiele miast. Z pewnością na baczności powinni mieć się mieszkańcy Poznania, którzy z zespołem na żywo będą mogli spotkać się już 13 września 2015 roku w ogromne Hali Arena.

Na scenie zagraj Lady Pank promując jednocześnie swoją najnowszą płytę, a więc The Best Of. Z pewnością jednak w trakcie występu nie zabraknie także dawnych piosenek zespołu, które znamy najlepiej i które po dziś dzień królują na antenie wielu programów radiowych.

Lady Pank bez wątpienia jest prawdziwym prekursorem muzyki rockowej w naszym kraju. Przed pojawieniem się tego zespołu gatunek ten słuchany był przez niewiele osób i z pewnością nie był uznawany za nic szczególnego.

Łatwo wpadające w ucho utwory zespołu podbiły jednak Polskę i na pewno jeszcze na długo pozostaną w naszej pamięci. Osoby chętne do uczestnictwa w koncercie na terenie Poznania muszą się spieszyć, bo choć pula biletów jest dość pokaźna to jednak rozchodzą się one w dosłownie ekspresowym tempie.

Nie przegap swojej okazji i już dzisiaj zarezerwuj bilet na koncert zespołu w poznańskiej Hali Arena, która pomieści naprawdę wiele osób, i które w ten jeden wieczór stanie się rockowym centrum Polski. Nie może Cię tam zabraknąć.

Koncerty Lady Pank słyną z naprawdę ogromnego rozmachu i mocy naprawdę doskonałej rozrywki. Bilety dostępne są już od 130zł. Widzimy się w takim razie na koncercie!