Top Łódź Festiwal – Stadion Miejski w Łodzi

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Lubisz dobrą muzykę rockową? My ją po prostu uwielbiamy i z tego powodu zapraszamy do wspólnego spotkania na Stadionie Miejskim w Łodzi już 9 sierpnia 2015 roku. Co odbędzie się tego dnia w samym centrum Polski? Czy pamiętacie dawne Rockowisko, które przez lata było na stałe zapisane na muzycznej mapie Polski i którego każdego roku przyciągało tysiące fanów dobrego, polskiego rocka? Jeśli tak to Top Łódź Festiwal stanowi młodszą kontynuację tego wielkiego wydarzenia. Łódź znów staje się ziemią obiecaną Polski. Zupełnie nowy stadion, odbudowujące się miasto, nowy festiwal i jak zawsze świetni rockowi muzycy z naszego kraju.

Nowo powstały Stadion Miejski może zapoczątkować serię wielkich wydarzeń rockowych, jakie na stałe wejdą do corocznego harmonogramu. Top Łódź Festiwal to wydarzenie podczas którego będziemy mogli posłuchać tego co już znane, ale co na dobre zapisało się w naszych głowach i chodzi za nami każdego dnia.

Największe gwiazdy polskiej sceny rockowej w jednym miejscu, ze swoimi największymi hitami i jak zawsze z wielką energią do poruszenia wszystkich uczestników festiwalu. Na scenie zobaczymy między innymi Lombard, Kukiza, Piersi, Wanda i Banda, IRA i wielu innych zespołów jak i solistów, którzy na pewno dostarczą mega rozrywki każdemu.

Top Łódź Festiwal ma być nie tylko wielkim wydarzeniem muzycznym, ale także kulturalnym i rozrywkowym. Wiele atrakcji znajdą tutaj dorośli z każdego pokolenia, a nawet i najmłodsi. Łódź leży dzisiaj w świetnie skomunikowanym miejscu Polski dzięki czemu na Top Łódź Festiwal można bez problemu dotrzeć z każdego zakątka Polski i doskonale się bawić przy wielkich polskich hitach muzyki rockowej.

Śpiesz się bo bilety bardzo szybko się rozchodzą, a w przedsprzedaży do 1 sierpnia 2015 roku możesz liczyć na bardzo atrakcyjne ceny. Bilety na płycie stadionu jak i na trybunach są dostępne już od 39zł. Kup swój bilet już dzisiaj i bądź członkiem największego wydarzenia rockowego w Polsce w tym roku.