Co jest modne w tym sezonie?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Jak wiadomo, co sezon trendy się zmieniają. Oczywiście w sezonie jesienno-zimowym również pojawiły się rzeczy, które warto mieć w swojej szafie. Co do nich należy?  Po pierwsze warto mieć jakieś elementy skórzane. Skóra w tym sezonie jest bardzo modna. Ze skóry można kupić zarówno kurtkę, jak i spodnie, czy bluzkę.Osoby mniej odważne mogą po prostu zdecydować się na skórzane dodatki, jak np. rękawiczki. Drugim bardzo modnym materiałem jest aksamit. Tak jak w przypadku skóry w sklepach można spotkać zarówno odzież z aksamitu, jak i dodatki. Poza tym w tym sezonie modne jest nie przez wszystkich lubiane futro.

Dlatego panie, które mają już coś z akcentem futrzanym mogą to spokojnie nosić. Kobiety, które jednak nie koniecznie chciałyby nosić w tym sezonie futerko mogą zastąpić je kurtką z bastinką.  Staje się ona coraz bardziej popularna. Jest to stosunkowo łatwy krój, dzięki któremu można sporo mankamentów sylwetki ukryć.

Do wzorów królujących w tym sezonie należy krata, koronka i geometryczne wzory. Poza tym w trendach na ten sezon znalazły się również cekiny. Także można spokojnie z dna szafy wyciągnąć bluzkę, czy sukienkę z cekinami. Co do kolorów to w przypadku okryć wierzchnich dominują klasyczne kolory, czyli czerń, czy brązy.

Sezon jesienno-zimowy sprzyja noszeniu szali i chust. Jakie wybrać najlepiej? Na pewno warto zaopatrzyć się w komin. Jest bardzo modny w tym sezonie, a poza tym bardzo dobrze chroni przed zimnem. Oprócz nich można wybierać spośród wełnianych szali lub wzorzystych chust.

Co do kolorów, to wybór jest dowolny. W okresie jesienno-zimowym coraz częściej sięga się po spodnie. W tym sezonie warto postawić na bardzo modne cygaretki, czy legginsy w imitacji zwierzęcej skóry. Zwolenniczki jeansów nie muszą się martwić. Jeansy nadal są modne.

Oczywiście, żeby wyglądać modnie nie trzeba od razu zmieniać zawartości całej szafy i wydawać dużo pieniędzy. Warto najpierw przeglądnąć, co mamy w szafie i kupić tylko to, co nam się przyda i podoba. Nie ma sensu kupować, czegoś tylko po to, żeby być modnym.Warto też pochodzić po sieciówkach i second-handach.