Viagogo – czy na pewno warto kupować bilety? Wasze opinie

[Głosów: 13   Average: 1.8/5]

[kkstarratings]Różnego rodzaju koncerty, wydarzenia sportowe i różnorodna rozrywka o charakterze masowym. To wszystko imprezy, na które najczęściej musimy mieć bilety, aby móc w nich uczestniczyć. Jeśli impreza ma charakter topowy, a więc jest to na przykład koncert światowej sławy gwiazdy, może się okazać, że tuż po uruchomieniu sprzedaży biletów rozejdą się one nierzadko nawet w kilkanaście godzin. Co wtedy? Okazuje się, że nie zawsze trzeba od razu obejść się smakiem. Bilety na takie wydarzenia sprzedaje bowiem serwis Viagogo i dzisiaj sprawdzimy, co dokładnie oferuje swoim klientom.

Co to jest?

Viagogo to obecnie niewątpliwie jedna z większych platform handlowych związanych właśnie ze sprzedażą biletów na różnorodne wydarzenia. Firma chwali się współpracą z wieloma organizatorami różnych imprez na świecie, zapewniając tym samym swoim klientom łatwy dostęp do możliwości zakupu biletów online. Jak jednak wspominaliśmy wcześniej, bilety z oficjalnej dystrybucji organizatora często wyprzedają się bardzo szybko, ale tutaj serwis ponownie przychodzi ze swoją pomocą.

Strona działa również na zasadzie pośrednika pomiędzy prywatnymi sprzedającymi, a kupującymi. Co to oznacza? W serwisie swoje bilety mogą sprzedawać również osoby prywatne. Nierzadko bilety na imprezy kupuje się na wiele miesięcy przed startem wydarzenia. W efekcie może się okazać, że z przyczyn losowych uczestnictwo na koncercie, czy meczu nie będzie możliwe. Viagogo umożliwia takim osobom sprzedaż biletów, które mogą nabywać wszyscy użytkownicy serwisu. W tym przypadku firma nie jest więc właścicielem tych wejściówek, a jedynie pośredniczy w ich sprzedaży. Serwis chwali się tutaj jednak profesjonalną ochroną zarówno kupujących, jak i sprzedających, ale o tym za chwilę.

Warto wspomnieć jeszcze, że serwis ten w zasadzie nie skupia się jedynie na handlu wejściówkami dla konkretnego regionu świata. Na stronie można kupić bilety na różne imprezy, organizowane dosłownie na całym świecie.

Jak to działa?

Zasada działania tego serwisu jest bardzo prosta. Osoby będące właścicielami biletów, mogą utworzyć na stronie swoje konto i wystawić swoje wejściówki na sprzedaż. Należy tutaj oczywiście podkreślić bardzo ważną rzecz. Niektóre bilety na różne wydarzenia mają charakter imienny, a więc ich odsprzedaż innej osobie nie jest możliwa. Należy więc upewnić się, że posiadany bilet może być wykorzystany przez kogoś innego. Na stronie można sprzedawać wejściówki na każde wydarzenie sportowe, muzyczne czy po prostu rozrywkowe, niezależnie od tego, gdzie będzie się ono odbywało.

Osoby poszukujące biletów mogą natomiast na stronie Viagogo skorzystać z prostej wyszukiwarki. Już na stronie głównej mamy rozbudowaną listę propozycji, najbardziej topowych wydarzeń w najbliższym czasie, co na pewno przyspiesza dotarcie do interesujących daną osobę ofert. Oczywiście informacje wyświetlane na głównej stronie to jedynie niewielka część pełnej oferty proponowanej przez serwis. Wystarczy wyszukać konkretne wydarzenie, a następnie uruchomić narzędzie przeszukiwania bazy danych serwisu. Po krótkiej chwili wyświetli się lista dostępnych biletów. Kupujący oprócz ceny, zobaczą między innymi dokładny termin imprezy, grafikę prezentującą miejsca dla publiczności na wydarzeniu, a przy każdym dostępnym bilecie konkretną informację, które miejsce jest kupowane.

Ceny

Czy ceny są wysokie? To zależy przede wszystkim od tego, od kogo wejściówki są kupowane. Jeśli chcecie zakupić bilety bezpośrednio od organizatora, na pewno możecie liczyć na ceny zbliżone do oficjalnych, nierzadko nawet trochę niższe.

W przypadku zakupu biletów z drugiej ręki, a więc od osób prywatnych, trzeba liczyć się z zasadami wolnego rynku. Serwis Viagogo jest tutaj jedynie pośrednikiem i nie ma wpływu na to, za jakie kwoty wystawiane są bilety na sprzedaż przez użytkowników. Często cena takiego biletu może być trochę wyższa, ale z drugiej strony zyskujemy szansę na to, aby zjawić się na wydarzeniu o którym marzyliśmy już od dawna.

Reklamacje i zwrot pieniędzy

Choć w wielu przypadkach Viagogo jedynie pośredniczy w transakcjach związanych z biletami na różne imprezy masowe, to jednak nie zrzuca z siebie odpowiedzialności za taki handel. W razie jakichkolwiek problemów związanych z zakupionymi biletami, można oczywiście składać reklamacje i wnioskować o zwrot pieniędzy. Serwis w takich przypadkach gwarantuje rzetelne i możliwie najszybsze rozpatrzenie reklamacji i, jeśli zostanie ona uznana, szybki zwrot środków.

Reklamacje mogą składać naturalnie nie tylko kupujący, ale także sprzedający, jeśli na przykład nie otrzymali swoich płatności. Aby to zrobić, należy zalogować się na swoje konto użytkownika. Procedura jest naprawdę prosta:

 • po zalogowaniu się na konto użytkownika należy przejść do zakładki, w której znajduje się sprzedany lub zakupiony bilet;
 • po wybraniu konkretnego zamówienia lub oferty należy przejść pod link centrum pomocy;
 • na nowej stronie pojawi się lista pytań, z której trzeba wybrać najbardziej pasujące do danego problemu;
 • po wybraniu danej opcji pojawi się automatyczna odpowiedź i jeśli będzie ona niewystarczająca, wystarczy wskazać, że odpowiedź nie rozwiązała problemu;
 • pojawi się formularz, w którym można zadać indywidualne pytanie bezpośrednio do konsultanta;
 • po jego wysłaniu należy zaczekać na odpowiedź.

Bezpieczeństwo

Możliwość zgłaszania reklamacji, o której wspominaliśmy przed chwilą, wynika z tzw. gwarancji biletowej oferowanej przez Viagogo. Serwis na każdym kroku stara się podkreślać, że bardzo dba nie tylko o zadowolenie swoich użytkowników, ale także o ich bezpieczeństwo. Same transakcje finansowe są, według zapewnień, realizowane są poprzez bardzo bezpieczny system płatności online.

Gwarancja biletowa to jednak możliwość ubiegania się o zwrot pieniędzy, jeśli z jakichś powodów z zakupioną wejściówką będą problemy. Aby skorzystać z tej gwarancji, trzeba jednak mocno pilnować się terminów. Mamy tutaj tak naprawdę dwie możliwe opcje:

 • problem z biletem na długo przed konkretnym wydarzeniem (na przykład brak jego dostawy lub dostarczenie biletu na inne miejsce, niż było w ofercie);
 • problem pojawiający się na samym wydarzeniu, a więc przede wszystkim brak możliwości wejścia na imprezę, pomimo posiadania biletu.

Każdy z takich problemów należy zgłosić administracji serwisu niezwłocznie po wystąpieniu zdarzenia. Dla pierwszego przypadku maksymalny termin to 10 dni roboczych od otrzymania samych biletów. W drugim przypadku zdarzenie trzeba zgłosić jeszcze szybciej, w czasie nie dłuższym, jak 5 dni roboczych od wystąpienia incydentu. Reklamacje należy naturalnie zgłaszać zgodnie z procedurą, którą opisaliśmy nieco wcześniej.

Opinie

Serwis cieszy się bardzo zróżnicowanym opiniami, ale trzeba tutaj podkreślić jedną rzecz. Ogromna część opiniujących skupia się nie na samym Viagogo, a na cenach biletów, które w niektórych przypadkach faktycznie są bardzo wysokie. Firma nie jest jednak odpowiedzialna za to, w jakich cenach sprzedawane są bilety z drugiej ręki i koniecznie trzeba o tym pamiętać.

Portal cieszy się za to naprawdę niezłą opinią pod kątem tego, jak rozbudowana jest sama oferta. Wiele osób chwali sobie również sprawność działania obsługi klienta oraz szybkość rozpatrywania zgłoszeń reklamacyjnych.

Czy warto?

Absolutnie nie mamy zamiaru nikogo zachęcać do skorzystania z oferty tego serwisu, wiele zależy po prostu od Waszych potrzeb. Naszym zdaniem Viagogo to świetna opcja dla wszystkich tych osób, które spóźniły się na oficjalną sprzedaż biletów dla różnych wydarzeń lub nie były w stanie ich kupić przez ogromne zainteresowanie imprezą. Ceny biletów z drugiej ręki są w tym miejscu niezwykle zróżnicowane, a więc warto sprawdzać ofertę regularnie. Jest duża szansa na to, że uda Wam się kupić wejściówkę za naprawdę rozsądne pieniądze.

Viagogo - opinie:

 1. ogolnie do tej pory tylko raz kupowałem tam u nich bilety na taki fajny koncert we wrocku to nie miałem problemów, wszedłem na płyte boiska na koncert, cena nie była taka wysoka, wiec w sumie jest ok.

  Odpowiedz
 2. Strasznie wysokie sąceny tych biletó tuż przed koncertami. Troche się bałem ze strona działa jak te koniki, ale ze bardzo chciałem isc na taki jeden koncert to sobie kupiłem te bilety i okazało się, ze bez problemu wszedłem. Ogólnie tak, drogo jak cholera na krótki przed koncertami, ale to chyba jedyne miejsce, gdzie wtedy jeszcze jest szansa, żeby bilet dostać.

  Odpowiedz
 3. specjalnie nie mam do nich zastrzeżeń, czasem są jakieś problemy z płatnościami online to trzeba do nich zadzwonić i załatwiają sprawę, strona ma jakies bledy i tyle, ale bilety jak na razie zawsze były ok

  Odpowiedz
 4. Dzięki tej stronie chodze częściej na koncerciki bo jak się bilety kupuje z wyprzedzeniem to jest sporo taniej, na minus slaba obsluga klienta, bardzo ciężko jest się tam z nimi skontaktować.

  Odpowiedz
 5. Bałem się jak cholera bo na tydzień przed koncertem tylko tutaj były te bilety, ale cena z kosmosu, byłem zdesperowany i kupiłem jednak, dobrze zrobiłem bo normalnioe wszedłem na koncercik, nie było z tym żadnych problemów.

  Odpowiedz
 6. w zasadzie jest ok co do dostępności biletów i jak do tej pory zawsze do mnie dochodziły, ale mam trochę zastrzeżenia co do działania samej strony. Nie wiem, może to przypadek, a może słaby system bo kilka razy informacje na stronie okazalu się nieaktualne, pisze mi ze bilety sa, a przy składaniu zamówienia ze ich już nie ma…no coż zdarza się, ale ogólnie jestem zadoowlony.

  Odpowiedz
 7. nie jest źle, biletów faktycznie dużo, koncertów nawet tez chodz ostatnio doszedłem do wniosku, ze inwestują główne w ten topowe, ale na niszowy tez się czasem bilecik znajdzie.

  Odpowiedz
 8. Płacisz albo kartami kredytowymi albo za pośrednictwem systemu PayPal, ta druga opcja jak dla mnie lepsza bo ja się zawsze bałem płacenia kartami, mam takie poczucie, ze jak podaje dane karty kredytowej to potem mi je ktoś wyczyści…

  Odpowiedz
 9. Nawet w miare spoko jest ta strona, z dziewczyna pare razy pojechaliśmy już na koncert na który znajomi nie dostali biletów w innych serwisach.

  Odpowiedz
 10. Biletów nawet dużo, ale za to cenowo strasznie drogo, szczególnie tuz przed samym koncertem, ogólnie jednak spoko bo chyba jedyne miejsce gdzie są bilety na ostatnią chwilę.

  Odpowiedz
 11. to zależy od tego kiedy organizator je wyda, teoretycznie tam gdzieś w regulaminie jest, ze viagogo dostarczy je tak, żeby kupujący miał je minimim 3 dni przed samym wydarzeniem, w praktyce do mnie zazwyczaj docierają dużo szybiej, ale czasem faktycznie trochę się czeka/

  Odpowiedz
 12. ale fajna strona kurde, przespałem termin zakupu biletów na koncert swojego ulubionego zespołu, a tam je dostałem jeszcze! Fakt ze cholernie dużo wydałem, ale kit tam, ważne ze było spoko, a na bilety normalnie wszedłem.

  Odpowiedz
 13. Kupiłem właśnie bilety na koncert na stronie Viagogo. Po chwili otrzymałem mail z biletami do wydrukowania. Jaką mam gwarancję że osoba od której zakupiłem bilety nie wydrukuje ich również i nie wejdzie na koncert przede mną? Automatycznie moje bilety straciły by ważność

  Odpowiedz
  • Też kupiłem bilet na VIAGOGO do wydrukowania i wystawiony jest na inną osobę. Czy ty miałeś problem z wejściem na koncert skoro bilet był wystawiony na inną osobę, która też potencjalnie mogła wejść na imprezę. Proszę odpisz bo jestem zaniepokojony tą sytuacją.

   Odpowiedz
   • I jak sie skończyło ? Mam podobna sytuację i się niepokoję ( do stycznia musze czekać) kupiłam bilety w formie papierowej a viagogo zmieniło je na eticket..

    Odpowiedz
 14. Mam problem, moja dziewczyna zakupiła bilety na koncert ACDC i zapłaciła ale przez pomyłkę podała błędny adres mailowy i teraz nie docierają do nas żadne informacje jeśli chodzi o status zamówienia. Pisałem o tym na stronie Viagogo i prosiłem o jakieś info czy kontakt ale …cisza. Boję się że bilety przepadną a nie znalazłem żadnego kontaktu telefonicznego by wyjaśnić tą całą sprawę bezpośrednio. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

  Odpowiedz
  • Tomi, daj znać, czy coś ci się udało, bo mam podobny problem – mąż kupił bilety w grudniu na koncert, który ma być w sierpniu, ale jedyne, co się udało, to zapłacić kartą kredytową. Nie dostał żadnego potwierdzenia na maila, za to reklamy od nich przychodzą. Na reklamacje wysyłane ze strony nie odpowiadają.

   Odpowiedz
 15. Witam zakupiłem pięć biletów na mecz Polska -Gibraltar otrzymałem je ale z błednymi danymi wielokrotnie składałem reklamacje i cisza a meczjuz za 4 dni :/ prosze o rade

  Odpowiedz
   • Wejdziecie. Dane są inne bo są kupowane wcześniej z innej stronki. Później je się wstawia na takie viagogo za wyższą cenę i normalnie działają, koniki przy stadionie też sprzedawają z innymi danymi, ale bilet jak najbardziej aktualny.

    Odpowiedz
 16. pare dni temu zamówiłam bilety na mecz, niestety zamówienie zostało anulowane. wie ktoś może z jakiego powodu i czy te pieniądze zostaną zwrócone ?

  Odpowiedz
 17. 1. w kwietniu kupiłem bilet na U2 do Sztokholmu za 260$ (dwa bilety) – dostałem potwierdzenie!!!. Pełen szczęścia kupiłem sobie też od razu bilety na samolot. Za tydzień dostaję od Viagogo informację, że bilety zostały anulowane z przyczyn od nich niezależnych. Moja korespondencja z nimi nic nie dała, walczyłem przez dwa tygodnie – oddali kasę ale bilety na samolot zostały. Musiałem kupić nowe bilety na ten sam koncert ale już w cenie 360$ (za dwa bilety). No nic w plecy 100$ ale poleciałem no bo to w końcu U2 i warto
  2. Jestem w Glob Arena Stokholm czekam na koncert i …. koncert odwołany bo nawaliły względy bezpieczeństwa. Organizator U2 mówi przez megafon: „koncert odwołany z dzisiaj i przełożony na wtorek” co oznacza, że jeśli ktoś możne zostać jeszcze 3 dni w Stockholmie to na ten bilet może wejść. Ci co nie mogą (tak jak ja bo mam lot powrotny w poniedziałek) to kasa będzie zwrócona wystarczy napisać maila do Livenation (organizatora) i sprawa będzie załatwiona.
  3. Pisze do Livenation.se a oni odsyłają mnie do Globe Arena (miejsce imprezy no bo oni winni zaniedbań). Globe Arena odpisuje mi oddaliśmy kasę ale temu co kupił a ten co kupił okazało się że to nie ja bo Viagogo na biletach wpisuje jakieś podstawione osoby i to jest w ich regulaminie (sic!).
  4. Co pisze do mnie Viagogo: ” impreza (U2 koncert) została przełożona z niedzieli na wtorek bilety są ważne, więc nie podlega to ubezpieczeniu i nie ma z tego tytułu zwrotu pieniędzy”

  ….jakieś jaja …. idę z tym do sądu bo to jak te firmy działają to jakiś mega przekręt i to na grubą kasę .
  W.

  Odpowiedz
 18. Witam, kupilem 2 bilety na piątkowy mecz Polska – Islandia przez Viagogo bilety przyszły na maila po 30 minutach od zapłaty i okazało się ze jeden z nich to bilet ulgowy, wiec pisze maila do Viagogo ze nastąpiła pomyłka bo kupiłem 2 bilety normalne, odpowiedz powinienem otrzymać po 12 godz ale jej nie otrzymałem wiec po 36 godz dzwonię do customer service w UK po rozmowie z Manuelem dowiedziałem się ze nastąpiła pomyłka i ze zostało to zgłoszone do Team leadera który jutro się ze mną skontaktuje i albo zaproponuje nowe bilety albo zwrócą pieniądze , na zajutrz dostałem maila od Piotra z Viagogo który poinformował mnie ze kupiłem bilety w sektorze D3 który jest sektorem rodzinnym wiec jeden z biletów jest ulgowy, szkoda ze mnie o tym nie poinformowali jak kupowałem bilet. Viagogo zaproponowało ze jeśli nie mogę użyć biletów to mogą odemnie odkupić ale stracę 120zl

  Odpowiedz
 19. Zamówiłam bilety na Justina w takiej zwykłej formie, dzisiaj dostałam maila, że bilety zostały zamienione na ebilety. Proszę, powiedzcie czy ktoś wcześniej miał taką sytuację, tymbardziej, że te ebilety wystawiane są chyba na inne nazwisko, boję się czy nie będzie problemu. Poza tym jestem trochę zawiedziona, w końcu zamówiłam bilet w formie tradycyjnej bo właśnie taki chciałam dostać, a tu nagle, tak po prostu, że bilet zamieniony.

  Odpowiedz
 20. Jak jest z tymi biletami elektronicznymi? Czy mam 100% gwarancję na to, że sprzedający również go nie wydrukuje i wejdzie na imprezę przede mną?

  Odpowiedz
 21. A jak się sprawa ma ze sprzedażą? Pieniądze przychodzą na konto sprzedającego po dokonaniu transakcji. Ma ktoś tu jakieś doświadczenie?

  Odpowiedz
 22. @Misek: Ze strony stadionu narodowego: Jeśli masz bilet nie na swoje nazwisko, a otrzymany na przykład w prezencie lub odkupiony od kogoś, kto zrezygnował z imprezy, na pewno zastanawiasz się, czy nie powinieneś okazać na wejściu dowodu osobistego, a najlepiej jeszcze upoważnienia wystawionego przez osobę, której nazwisko widnieje na bilecie. Spokojnie. Nikt nikogo nie będzie legitymował. Oczywiście mogą zdarzyć się sytuacje, w których ochrona w ramach wyrywkowej kontroli postanowi sprawdzić, czy nie jesteś przypadkiem objęty zakazem stadionowym. Dlatego na wszelki wypadek warto mieć przy sobie dowód tożsamości.

  Odpowiedz
 23. Dzisiaj otrzymałem email, że otrzymałem e-bilet i mam go wydrukować. Wszystko ok, ale na bilecie jest inne nazwisko!!! Czy nie będzie problemu z wejściem? I dlaczego mam wchodzić na inne nazwisko jeśli podawałem swoje dane? Proszę o pomoc!

  Odpowiedz
 24. Kupiłem bilety na Polska – Ukraina mam pytanie czy już ktoś korzystał z biletów zakupionych na viagogo na Inny mecz polski i normalnie wszedł na dany bilet bo na moim jest inne nazwisko proszę o pomoc

  Odpowiedz
 25. Czy ktoś kupił bilety na Justina Biebera ? Czy nie było problemów z płatności? Można się skontaktować w razie problemów ? Proszę o szybką odpowiedź !!

  Odpowiedz
 26. Jak to właściwie działa? Kupuję bilet na mecz Polska-Dania. Dostaję ebilet w formie pdf, wszystko fajnie (wiadomo, oprócz tego, że to bilet imienny, tj. są tam dane pierwotnego nabywcy). Co stoi na przeszkodzie, że koleś, który sprzedał bilet nie wydrukuje go sobie i sam nie pójdzie na stadion. I co, on wejdzie pierwszy to on widzi mecz, jak ja, to ja oglądam?

  Odpowiedz
 27. Kupiłem 3 bilety Polska Dania dostałem je z imionami damskimi na mecz wybieram sie z swoimimi synami wiek 5 i 10 lat i jak niby mam tam wejść, zero odpowiedzi na maila zadzwoniłem na tel uk i oni umywają rece bo nic nie wiedza co mam zrobic?

  Odpowiedz
 28. Mam inne nazwiska na bilecie czy napewno wejde na mecz Polska – Dania? Czy kod kreskowy nie powinien miec cyfr? Obawiam sie ze nie wyjdziemy! Prosze o odp czy ktos tez tak mial!

  Odpowiedz
 29. Jesteśmy po meczu Polska-Dania. Ogólnie totalny stres, bo dwa bilety z niewłaściwym nr Pesel, a dwa na inne nazwiska(przy czym kolega miał bilet na kobietę). Na całe szczęście obyło się bez najmniejszego problemu. Nie sprawdzaja dowodów. Ochroniarze widząc bilet na kobietę i stojącego przed nim mężczyznę uśmiechnął się i zaprosił do skanowania biletu. Nie panikujcie ludzie-WEJDZIECIE 😉

  Odpowiedz
 30. Do wszystkich zesranych… Bilet to bilet i dane na nim w Polsce nie mają żadnego znaczenia liczy się kod kreskowy… do wszystkich zesranych bardziej -jeśli chodzi o bilety do wydruku „pdf” .. Viagogo płaci sprzedającemu po imprezie, gdyby sam wszedł na ten bilet to raz że mu nie zapłacą a dwa nakładają karę, która ściągają z karty która musi być ważna i której numer trzeba podać przy rejestracji… Więc komu się to opłaci? A ty jak otrzymasz nieważny bilet i na niego nie wejdziesz to i tak zwrócą ci kasę… podsumowując kupienie nieważnego biletu jest pewnie jak 1 do 10 000 bo może się zdążyć jakiś błąd ludzki pomyłka… napewno świadomie nikt nie sprzeda trefnego biletu..

  Odpowiedz
  • Brawo! Sporo osób chyba nie wie że viagogo to nie portal co sprzedaje pulę swoich prywatnych biletów tylko ja czy Kowalski możemy sprzedać również nasze, stąd nasze imiona na biletach których np.przez ticketmaster nie kupi się bez danych więc są i nasze dane. Ludzie naprawdę albo są głupi albo technologia ich przerosła. Skanują kod a imię może być Kaligula.

   Odpowiedz
 31. Kupiłam bilet na koncert Guns n Roses…w adresie popełniłam błąd literówkę…oni teraz nie mogą zlokalizować mojego adresu i zapłaty. Macie jakis pomysł na kontakt z nimi ? najlepiej telefoniczny i w Polsce

  Odpowiedz
  • ja także kupiłam bilet na Guns n Roses kupowałam trybuny górne pisało rezerwacja miejsca dostałam miejsca nienumerowane także nie mam do nich kontaktu 🙁 a co do twojego problemu to tam byla opcja zmiany adresu w

   Odpowiedz
 32. Hej czy ma ktoś do nich maila albo numer telefonu? Jest strasznie trudno z nimi się skontaktowac a nawet znaleźć odpowiedni namiar…kupiłem bilety na koncert Robbie Williamsa w Warszawie który został odwołany i mieli zwrócić mi kawy do u dni roboczych automatycznie bo wcześniej zmienili mi bilety na e-bilet więc nic nie musiałem odsyłać no i niestety już minęło magiczne 7 dni …

  Odpowiedz
 33. Przyłączam się do pytania o nr kontaktowy.

  Mam jednak jeszcze jedno pytanie. Chcę kupić 2 bilety na mecz Real – Sevilla w Madrycie, ale na interaktywnym obrazku stadionu, na którym wybiera się bilety nie widzę, gdzie znajduje się trybuna Realu, a gdzie Sevilli. Czy wie ktoś, jak to zidentyfikować? Nie chciałbym się znaleźć wśród kibiców rywala. 😉 Bardzo proszę o pomoc.

  Odpowiedz
 34. Ja również potrzebuje do nich kontakt. Dziwne że firma nie podaje nigdzie numeru ani maila do siebie..coś to wszystko grubymi nićmi szyte..jak nie dostanę biletów takich jak zamówiłam idę na policje i innym też radzę trzeba takich tępić bo żerują na ufności innych..

  Odpowiedz
 35. Dzień Dobry co zrobić żeby sprzedać bilety . Bilety są zapłacone a koncert dopiero w czerwcu. Niestety wiem że nie dam rady i muszę sprzedać . Niestety nie mam jeszcze biletów de facto chcę sprzedać coś czego nie mam . Czy ktoś już tak sprzedawał ?

  Odpowiedz
 36. Kupiłem bilety na Nicka Cave’a w październiku. Okazało się , że nie dam rady pojechać. Odsprzedalem bilety lecz w mailu dostałem informację że muszę dostarczyć je do 18.10.2017, jeśli nie , viagogo obciąży mnie kara( koncert jest 24). Co mam zrobić jeśli jeszcze nie mam biletów i w poczatkowym mailu dostałem informacje ze bilety dostanę najpóźniej na trzy dni przed koncertem?

  Odpowiedz
 37. Taką informację miałam w mailu: Możesz skontaktować się z nami Pon-pt w godz. 9:00 do 20:00, w soboty: od 10:00 do 19:00 (GMT) pod +41 (0)22 5181894 lub e-mailowo pod adresem phone.sales@viagogo.com aby otrzymać dodatkową pomoc przy płatności za to zamówienie.
  Podejrzewam, ze tylko po angielsku 🙁 jak szybko przychodzi bilet na maila? Czy jeśli transakcja jest anulowana, to także powinnien przyjśc mail z informacją o anulowaniu? Logowalam się na dwa konta i w obu przypadkach na stronie przy biletach napisano, że zlecenie anulowano. Tylko, że info o anulowaniu zamowienia przyszło tylko na jeden mail. Ile mam czekać? chce poszukać i kupić bilety inaczej.
  Serwis dziwny.

  Odpowiedz
  • Witam. Rowniez przy moim zamówieniu jest adnotacja anulowane. I też nie chcę juz korzystac z tego portalu. Wyrzucilo mnie ze strony podczas ładowania strony przelewy24. Płatności nie dokonałam. Czy istnieje możliwość ze mimo wszystko będą mnie ścigać żebym dokonała płatności? Nie wiem czy moge zamówić bilety na innym portalu (nie chcę podwójnie płacić). Możesz mi powiedzieć jak to skończyło się u Ciebie?

   Odpowiedz
 38. „Możesz skontaktować się z nami Pon-pt w godz. 9:00 do 20:00, w soboty: od 10:00 do 19:00 (GMT) pod +41 (0)22 5181894 lub e-mailowo pod adresem phone.sales@viagogo.com aby otrzymać dodatkową pomoc przy płatności za to zamówienie. „

  Odpowiedz
 39. 4.04.2017 kilkadziesiąt osób nie weszło na mecz Borussi Dortmund. Bilety były nieważne. Ciekawe co VIAGOGO z tym zrobi. Bilety były zamówione jako e-biletu i wydrukowane po przesłaniu na adres email.

  Odpowiedz
 40. Odpowiadam na pytania poruszane co chwila jak zdarta płyta.
  1. Na bilecie może być dowolne imię nawet Frankenstein i wejdziesz- liczy się kod który skanuje obsługa, nikt nie sprawdza twojej tożsamości gdyż:
  A. Jest to niemożliwe czasowo nawet przy średnim koncercie.
  B. Bilet mógł być prezentem kupionym przez inną osobę
  C.ticketmaster wymaga podania danych do biletu w przeciwnym razie ci go nie sprzeda
  D.portal viagogo służy do sprzedaży biletów osób trzecich więc jeśli Frankenstein chiał sprzedać swój bilet kupiony przez ticketmaster na viagogo będzie na nim figurowało jego imię.
  2.Jak chcesz sprzedać kupiony wcześniej przez viagogo bilet na imprezę w przyszłości napisz mail z danymi zakupu i transakcją odeślą ci eticket i skierują do sprzedaży. Jeśli natomiast masz od początku ebilety i chcesz je sprzedać po prostu krok po kroku zrób to co mówi portal.
  3.Jak nie ufasz portalowi polecam również ticketswap. Oba są dobre. Viagogo zazwyczaj ma bilety droższe ale nawet na imprezy sold out posiada (rodzaj sprzedaży typu konik z dużym narzutem często używany przez koników gdyż nie ma bariery przebitki na bilecie) Przez to nieraz nawet boczne sektory w cenie pierwszych rzędów. Natomiast na ticketswap można czekać nawet tygodniami by pojawiła się oferta z imprez sold out (system nie pozwala sprzedać drożej niż 30% orginalnej ceny na bilecie) ale mamy za to tańsze bilety w uczciwej cenie.
  3. Oba portale zwracają pieniądze w razie błędu (mnie się trafiło że osoba omyłkowo sprzedawała bilet na 3dniowy festiwal na sobotę a dodała że na niedzielę, po prostu pomyliła daty) Po powiadomieniu Jeszcze w ten sam dzień dostałam mail z przeprosinami i kasę w 2 dni. I odesłałam bilet z oświadczeniem że go nie użyję aby osoba która się pomyliła i ją powiadomiono mogła go ponownie sprzedać na dobrą datę ( sytuacja dotyczy portalu ticketswap) na viagogo nie miałam nigdy żadnego problemu, nawet jak kupiłam bilet na dwie godz przed koncertem i nie miałam jak go druknąć więc pokazałam pdf na telefonie. Nowoczesne skanery zeskanują wszystko trzeba tylko podświedlić ekran przed kontrolą na max jasności.
  4.Polecam opcję eticket- bilety masz odrazu na mailu nawet na imprezy w dalekiej przyszłości nie musisz czekać i się martwić czy przyjdą na 3 dni przed imprezą czy nie, możesz również w dowolnej chwili odsprzedać je dalej bez oczekiwania i problemów. A jak chcesz mieć pamiątkę to sobie wydrukuj ten pdf i też będzie fizyczny bilet.
  5.Taka uwaga weterana koncertów i festiwali. 15 lat na nie chodzę i jeśli wyglądasz na mniej lat to mogą jedynie sprawdzić twój wiek (nigdy nawet jak byłam na koncercie Depechów za małolata z tatą nie pytali ale mogą)
  Bilety to twoja osobista sprawa mogłeś je dostać od pracodawcy (nieraz sponsorują pracownikom mecze, koncerty, teatry, kina itp ) mogłeś dostać w prezencie lub ktoś ci kupił.
  Ważny jest kod lub ewentualnie numer biletu, miejsce.

  Odpowiedz
 41. Unieważnili mi raptem bilety na Coldpaly 18.06.2017 Narodowy, które kupiłam za dużą kasę w październiku 2017r i nabrali wody w usta. Jeśli ktoś się spotkał z taką sytuacją to proszę o info.

  Odpowiedz
 42. skoro koncerty w Polsce na Ariane Grande sa odwolane czy viagogo odda kase za bilety? czy jest tu ktos kto kupil bilet na koncert 1.06 br

  Odpowiedz
 43. Ja też czekam na bilety Polska Rumunia i zaczynam się denerwować bo za tydzień mecz a nie można nadal wydrukować biletów elektronicznych ani tym bardziej nie doszły tradycyjne..

  Odpowiedz
  • No my właśnie dostaliśmy informację ,że niestety nie mają dla nas biletów na mecz Polska-Rumunia mimo wszelkich starań.
   Co mi z ich starań kupiłam bilety i chcieliśmy być na tym meczu,jak tak można ludzi robić w jajo!!!!!!!!!!!!!!!!
   Szlak by trafił !!!!bilety kupione w listopadzie 2016 roku,rezerwacja w hotelu w Warszawie,która za którą muszę zapłacić !!!nikt w tej sytuacji mi za to nie zwróci!

   Ciekawe jak będzie ze zwrotem gotówki?

   Życzę wszystkim oby dostali bilety na ten mecz.

   Odpowiedz
 44. Witam czy ktoś otrzymał e bilety na Polska – Rumunia? dostałam dziś mail że z niewyjaśnionych przyczyn nie mają dla nas biletów i zwroca koszta . kupilismy 6 biletow , ponadto lecimy z Szwecji – bilety ma samolot kupione , hotel oplacony a same bulett ma mecz bilety kupione 8 Lutego !!! .. to jest jakiś żart…..

  Odpowiedz
  • Hej ! Wydaje mi się, że „konikowi” nie udało się po prostu kupić tych biletów i tym samym nie zrealizował zamówienia. VIAGOGO nie mają puliu biletów wcześniej wykupionych, ktoś oferuje po prostu „wirtualne” bilety. Kiedy bilety pojawiają się w sprzedaży – robi wszystko, aby zrealizować zamówienie. Ja po fakcie się dowiedziałem, że bilety odkupuję od kogoś innego, a nie od firmy VIAGOGO. Dlatego też na biletach nie ma mojego imienia i nazwiska i osób mi bliskich.

   Odpowiedz
 45. Nie ma biletów oraz żadnej informacji odnośnie wysyłki lub anulowania. Mam nadzieję, że jutro (magiczne „3 dni przed imprezą”) dostanę jakąkolwiek informacje, a najlepiej bilety.

  Odpowiedz
 46. Witam. Ja zamówiłem w listopadzie pięć biletów na Polska Rumunia. Dziś przyszedł e-mail, że nie będą w stanie nam dostarczyć biletów. Dostaniemy zwrot w ciągu 7 dni. Hotel + transport już dawno opłacony. Szkoda słów. Załamka

  Odpowiedz
 47. Ja dostałem wczoraj 3 bilety zamówione na mecz Polska – Rumunia przez viagogo. Nie są na moje nazwisko i w innym miejscu,ale biorę co jest. Martwiłem się, że nie wejdę na stadion (ze względu na inne nazwisko na tych biletach), ale się uspokoiłem. Wychodzi na to, że nikt nie sprawdza na stadionie, czy się nazwisko twoje zgadza z tym co jest na bilecie.

  Wkurzę się, jak nas nie wpuszczę bo będę do Warszawki jechał z Dolnego Śląska.

  Odpowiedz
   • Wszystko OK. Nikt nie sprawdzał – bilety w porządku. Tylko miejscówka była nieciekawa, bo siedzieliśmy obok kibiców Rumuńskich i w pewnym momencie nie było ciekawie. Obejrzeliśmy resztę meczu na stojaka, kilka wejść dalej.

    Odpowiedz
   • Opcja jest i wejdzie kto pierwszy ten lepszy 🙂 Ale system nie wpuści na to samo miejsce więcej niż jedną osobę, nie ma takiej możliwości. Ja miałem bilety z viagogo i wszystko było OK.

    Odpowiedz
 48. Słuchajcie – własnie ochłonąłem po mailu, ktorego dostałem od szanownego viagogo – kupiłem dwa bilety na mecz Polska Rumunia, ktory odbędzie się w sobotę 10.06 (za 3 dni). Bilety (albo raczej prawo do biletów) zakupiłem prawie 2 miesiące temu, tj. 14.03.
  Viagogo poinformowało mnie w mailu, ze niestety, ale nie są w stanie dostarczyć mi biletów i odsyłają mi pieniądze. Ja się dałem nabrać na ten patent więc ku przestrodze:
  1. Portal sprzedaje prawo do biletów – nie wiem czy kontroluje ile tych wirtualnych biletów sprzedał, zakladam, że nie.
  2. Obraca tymi pieniędzmi przez jakiś czas
  3. Zwraca bilety sprzedane na nieistniejące miejsca
  Ja juz więcej nie zaryzykuję.
  Poniżej tresc maila:
  „viagogo jest platformą, która polega na współpracy z indywidualnymi sprzedawcami biletów. Staramy się, aby bilety zakupione przez nasza platformę dotarły do klienta na czas przed wydarzeniem. Jenakże w wyjątkowych sytuacjach sprzedający nie są w stanie zapewnić biletów, które zostały sprzedane.

  W tej sytuacji skontaktowaliśmy się ze sprzedającym i zostaliśmy poinformowani, ze nie będzie on w stanie dostarczyć biletów. Jednocześnie podjęliśmy kroki w celu zapewnienia biletów zastępczych, które odpowiadałyby pod względem kategorii i ceny tym zakupionym pierwotnie. Niestety pomomo naszych starań nie byliśmy w stanie znaleźć odpowiednich zastępstw. W związku z tym zwracamy całkowitą kwotę zakupu biletów

  W momencie zainicjowania zwrotu, który nastąpi metodą użytą do zakupu biletów, otrzymacie Państwo wiadomość mailową potwierdzającą ten fakt. Proszę uwzględnić, że może to potrwać do 7 dni roboczych od momentu dokonania przez nas przelewu.

  Chcielibyśmy podziękować za współpracę i zrozumienie w tej kwestii oraz najmocniej przeprosić za zaistniała sytuację.

  Z poważaniem,
  viagogo Team”

  Odpowiedz
 49. viagogo nie zapłaciło mi za sprzedać biletów na ksw 39 ,opisują ze wypłacają po imprezie od 5 do 8 dni roboczych,jak sie z nimi skontaktować

  Odpowiedz
 50. Sprawa jest taka- sprzedałem bilet na koncert, pieniądze mam dostać po koncercie jeżeli wszystko będzie ok co jest niby logiczne. Bilet jednak kupiłem przez viagogo i nie wiem od kogo. Jeśli dobrze główkuję oznacza to, że osoba posiadająca ten bilet przede mną może wejść na koncert i to ja będę obciążony kosztami jeżeli nie wejdzie kupujący ode mnie. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

  Odpowiedz
 51. A jak zamówiłem 18 czerwca e-bilety na mecz Portugalia – Hiszpania U21, to jeszcze je otrzymam? Mecz jest 20-tego, a biletów na razie brak

  Odpowiedz
 52. Dostałem /wydrukowałem/ z Viagogo zgodnie z ich powiadomieniem e-bilety na koncert IL VOLO 26 bm. na Torwarze. Bilety zawierają numery miejsc, jednak bez żadnego imienia i nazwiska. Gdzie mogę sprawdzić czy są ważne, czy wpuszczą mnie na koncert.

  Odpowiedz
 53. Ja kupiłam ebilety na koncert Adama Lamberta w listopadzie. Też jest bez imienia. Chyba imienne są tylko na mecze, a nie na koncerty.

  Odpowiedz
 54. Kupiłem dwa bilety na mecz Bracelona -Real puchar Hiszpanii . Mecz ma sie odbyć 13.08.2017 . Jestem ciekaw czy wszystko dojdzie do skutku .

  Odpowiedz
 55. Tez kupiłem bilet na Real-Barcelona 13 sierpnia. Na bilecie nie ma daty meczu. Czy on jest wazny? Jak to można sprawdzić? Czy jest jakiś numer telefonu do Viagogo gdzie można zadzwonić i się o to zapytać?

  Odpowiedz
 56. Kupiłam dziś bilety na skoki w Zakopanem czytając teraz to nie wiem czy dobrze zrobiłam ciekawe czy jest dostanę do stycznia daleko niby ale strach trochę jest.Czy zawsze wysyłają trzy dni przed imprezą czy zazwyczaj jest to szybciej?

  Odpowiedz
 57. prawdopodobnie mam problem z biletami ktore u nich zakupilem, koresnduje z nimi poprzez FAQ formularz, prosza mnie o podeslanie zdjec biletow a nie moge nic w tej wiadomosci PAD zalaczyc.
  Wiecie moze jak to zrobic/ moze znacie jakis adres mailowy lub telefon do nich?
  z gory dzieki za pomoc

  Odpowiedz
 58. Czy ktoś może mi pomóc w kontakcie z viagogo? Kupiłem bilety na The Rolling Stones w Hamburgu, zapłaciłem. Po czym je sprzedałem także przez viagogo. Otrzymałem potwierdzenie, ze bilety dotarły do kupującego. Od pewnego czasu dostaję monity, że mam wysłać bilety. A ja ich w ogóle nie otrzymałem, bo viagogo samo dostarczyło bilety. O co chodzi???? A ci mnie tu straszą, że nie wysłałem…!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 59. Można znaleźć nr tel. do biura obsługi w UK, ale nie wiem czy nie obsługują oni tematów imprez, które odbywają się na terenie Wielkiej Brytanii.
  Kontakt mailowy – w dni robocze ok (odpowiadaja tego samego dnia, albo następnego), w weekendy biuro chyba nie pracuje.
  Kupiłem bilety – przyszły kurierem w ciągu kilku dni, oryginalne, z hologramem. Zobaczymy…

  Odpowiedz
 60. witam zamawia ktos z was bilety na mecz Polska- Kazachstan do meczu w sumie juz nie dlugo biletow dalej nie ma piisali ze bilety beda dostepne w formie biletu elektronicznego probuje sie z nimi kontaktowac ale tylko automat sie odzywa nie mozna sie polaczym moze ma ktos kontak tel ? pozdrawia i dzieki ze wszelkie info

  Odpowiedz
 61. Czy ktoś miał podobną sytuację? Kupiłam dwa bilety na ufc za jeden płaciłam 350 zl plus opłaty dodatkowe w sumie za dwa zapłaciłam ok 1000 zł. Dziś przyszły bilety i cena wydrukowana na bilecie to 89 zł. Sektor i rząd z zamówienia się zgadza ale cena nie ????

  Odpowiedz
 62. witam dostalem dzisiaj bilety na mecz Polska Kazachstan ale nie dokonca jest ok poniewaz na biletach sa inne dane osobowe i rozni sie cena. Rzad i sektor sie zgadza i teraz nie wiem czy bede mogl wejsc bez problemu na stadion jade z dziewczyna a na biletach widnieje 2 imiona meskie mial ktos z was taki problem czy przy wejsciu sie nie beda o to czepiac w komunikacie od viagogo pisze ze moze byc taka sytuacja ze moga widniec dane osobowe innych osob ale ze z wejsciem na mecz nie bedzie problemu prosze o odpowiedz pozdrawiam i dziekuje z gory za wszelkie info

  Odpowiedz
 63. witam
  Ja też kupiłam bilety na mecz Polska -Kazachstan w lutym,mecz w poniedziałek a ja nadal nie mam biletów!To jest jakaś paranoja!A co z pieniędzmi jeśli nie otrzymam biletów?Miał ktoś podobną sytuację?Będę wdzięczna za informacje.

  Odpowiedz
 64. witam ja tez zamowilem dwa bilety …i cisza … moze KIBIC dostales moje bilety 🙂 bo ja sie wybieram z kolega … bilety zamowilem w kwietniu i nikt od tej pory sie ze mna nie kontakowal…

  Odpowiedz
 65. witam, ja tez zamowilem bilety na polska kazachstan i cisza w temacie ….bilety byly zamawiane w kwietniu i od tej pory nikt sie ze mna nie kontaktowal ….

  Odpowiedz
 66. kupowalismy w styczniu i juz wtedy pozostalo 3 % biletow tak na stronie pisali ogolnie do 3 dni przed wydarzeniem pownny byc w moim przypadku bylo to 31 sierpien

  Odpowiedz
  • no to szanowni witajcie w klubie.to samo bilety przyszly ale dane na biletach poprostu z księżyca….nie wiem co to za polityka ale mam nadzieje ze wejdziemy na mecz polska -kazachstan:(

   Odpowiedz
 67. Nie ma się co obawiać, dziewczyna zakupiła bilety na viagogo w kwietniu na Polska Kazachstan i otrzymaliśmy je 31 sierpnia czyli na 4 dni przed meczem. Bilet był imienny na nazwiska dwóch innych osób mieliśmy obawy czy zostaniemy wpuszczeni na mecz. Obawy były bezzasadne ponieważ weszliśmy bez najmniejszego problemu na stadion. Polecam!

  Odpowiedz
 68. A ja problem miałem i to duży i jak się okazało bardzo kosztowny. Przy próbie wejścia na stadion bramą wskazaną na bilecie ochrona poprosiła mnie o dowód a byłem z 2 synami więc 3 dowody miałem okazać i okazałem ale mnie nie wpuścił i kazał w budce obok przebukować bilety na swoje dane dodam iż opłata za to to 100zł za jeden bilet czyli już 300 zł w plecy. Kolejka była tak duża że czekałem 30 min a jeszcze tyle samo było przede mną więc zaryzykowałem i podszedłem do drugiego ochroniarza i się na moje szczęście udało nie chciał dowodów ale stres był jak cholerka. A w e-mail brak info o jakimkolwiek przebudowywaniem biletów że to jest potrzebne więc z mojej strony ogromny minus dla tej firmy i nigdy tu już nie kupię.Dla niedowiarków mogę podać nr tel. bo większość uważa że takie opinie pisze konkurencja.

  Odpowiedz
 69. Kupiłam 2 bilety na koncert Lady Gagi do Amsterdamu.Bilety przyszły ,ale Gaga przełożyła koncert na 2018.Mi ten termin nie pasuję,bo jadę do Usa i nie będzie mnie na miejscu.Nie chcą oddać kasy tylko przyszła informacja że nie zwracają że bilety na koncert przełożony.Nie rozumiem tego.Jak kasy nie oddają?koncert nie odbędzie się w danym terminie jak był planowany.Pomocy co dalej robić.Koncert 700zł jak dla mnie dużo pieniążków!

  Odpowiedz
 70. kupiłem bilety n mecz Polska – Czarnogóra – Kwalifikacje do FIFA MŚ 2018
  niedziela, 08 października 2017 18:00
  Stadion Narodowy, Warszawa, Polska i cisz pisze im wiadomości i cisz na ile przed meczem docierają bilety bo pozostało 5 dni a roboczych 3 czyli powinny już być

  Odpowiedz
 71. Też kupiłam bilety na mecz Polska -Czarnogóra niedziela 8 października 2017 i do dnia dzisiejszego biletów nie ma?Martwię się, dzisiaj jest czwartek a mecz już w niedziele!

  Odpowiedz
 72. Kupiłem na mecz Polska Czarnogóra, bilety dzisiaj przyszły, na inne nazwiska mam nadzieję że nas wpuszczą, ale stres był, no i jeszcze jeden przedemną

  Odpowiedz
 73. też kupiłem na Polska Czarnogóra w marcu – dotarły 6.10 oczywiście na inne nazwiska i inny sektor, więc chyba będzie nas więcej z tymi „nazwiskami”

  Odpowiedz
 74. Witam. Zakupiłam bilety na mecz Polska Urugwaj i nie otrzymałam ich jeszcze a mecz za 3 dni. Piszę maile do nich i cisza. Czy ktoś z was też czeka czy bilety już macie?

  Odpowiedz
 75. Witam, mam pytanie czy po dokonaniu zakupu powinnam otrzymać maila z potwierdzeniem? Minął tydzień, a ja nie otrzymałam żadnej informacji tylko powitanie w viagoogoo po zarejestrowaniu. Czy ktoś miał podobną sytuację? Nie wiem czy szukać biletów na innej stronie czy zamawiać ponownie?! kontakt z viagoogoo żaden!

  Odpowiedz
 76. Boże kupiłam bilety na roling stone na narodowym przez avigogo. Teraz czytam różne opinie i zaczynam się cholernie denerwować cco będzie z biletami mogę dostać w plecy 2.500 tys

  Odpowiedz
 77. Witam serdecznie.
  Przy wystawieniu biletów do sprzedaży zostałem poproszony o padnie karty kredytowej w celu weryfikacji konta z zapewnieniem że żadne środki nie zostaną pobrane. Aż tu nagle po 2 tygodniach od wystawienia ogłoszenia pobrało mi 200 zł a ogłoszenie zniknęło. Spotkał się już ktoś z was z taką sytuacją >?

  Odpowiedz
 78. Viagogo – Bilety na MŚ w Rosji –
  Panowie i Panie – Viagogo pośredniczy w sprzedaży biletów i koniec. Jeśli ktoś Kupi Bilety poza oficjalną dystrybucją FIFA nie wyrobi na pewno Fan – ID. Bez Fan ID prawdopodobnie nie wejdzie na Mecze. Więc kupowanie biletów na MŚ w Rosji ma sens TYLKO WTEDY jeśli :
  masz już SWÓJ Fan id na SWOJE dane ( np. z innego spotkania ) – fan ID masz jeden i nieważne na ile spotkań masz bilety.
  Możesz mieć problem jeśli kupiłeś bilety i nie masz Fan-ID, bo na podstawie biletów na nie swoje nazwisko nie wyrobisz Fan-ID.
  Wszystkie Bilety na MŚ są imienne – ale liczy się kod kreskowy, więc nie ma znaczenia jakie imię/ płeć będzie na bilecie.
  Czy Fan -ID będzie potrzebne ? – zakładam, że będzie potrzebne do przekroczenia granicy ( jeśli ktoś nie ma wizy ) a czy pod stadionem ? Nie wiem. Byłem już na sporej ilości Meczów, Mistrzostw itd. więc z doświadczenia wiem, że wygląda to tak – , że 3 godziny przed spotkaniem będą bardzo sprawdzać Fan- id na pierwszych bramkach tj. 1-3 km. od stadionu – bo będą mieli czas, ale już 20 minut przed pierwszym gwizdkiem będą mieli to w poważaniu.
  Jeszcze raz najważniejsze – jak kupisz bilet poz FIFA.com – nie zrobisz sobie fan ID i nie zmienisz danych na bilecie – chyba, że będziesz znał osobę APLIKUJĄCĄ O TE BILETY – wtedy ta osoba może zmienić dane i będziesz mógł ubiegać się o fan. id w formie PDF – oryginał odbierzesz pod stadionem.

  Odpowiedz
 79. Czy kupował ktoś bilet na koncert Eminema 15 lipca w Londynie? Zamówienie i opłata dokonana w lutym, martwię się o dostarczenie biletów na czas. Pomocy. Jakaś opinia/ rada?

  Odpowiedz
 80. Bilety na mecz Polska- Senegal już dostałam. Fan ID wyrobione- rożne nazwiska na biletach i na Fun ID. Odliczamy do meczu.
  Co do koncertów – my 2 lata temu, na Coldplaya w Londynie , dostaliśmy bilety w dniu koncertu. Okazało sie, ze mieliśmy lepsze miejsca niż te , za które zapłaciliśmy.
  Bedzie dobrze.

  Odpowiedz
 81. Czytam tu te komentarze i Was ludzie nie rozumiem 🙂
  Viagogo w regulaminie zapisane ma, że dostarczy bilety do 3 dni,a wy jęczycie, że trzeba długo czekać.
  Jak dzieci, kupujecie, nie czytacie…a potem płacz 😉

  Odpowiedz
 82. Zamówiłam siostrze bilet na Depeche Mode na czwartek 05.07.18 ale niestety nie założyłam konta i nie wiem czy te bilety do nas dotrą??? niem mam możliwości skontaktowania się z nimi.
  czy ktoś posiada do nich jakis nr telefonu lub chociaz maila na który by raczyli odpisdać??

  Odpowiedz
 83. Moja historia-zapłacilam za bilety na koncert Metalliki w Pradze ok 5500zł (loża honorowa bla bla bla), bilety bez uzgodnienia ze mną-poinformowano mnie tylko o tym wysłano pocztą do Czech na adres hotelu gdzie miałam mieszkać) koncert w weekend, poczta zamknieta, nie dostałam biletów. Na koncercie bylam bo kupiłam bilety inne, w podobnej cenie. To był kwieceiń 2018.
  Walczyłam długo o zwrot pieniędzy za pierwszą transakcję, głównie poprezz maile, które pozostały bez odzewu. dostałam od viagogo maila że dostanę zwrot w ciągu 10 dni roboczych, minęły 3 mce…..i nic. Postanowiłam uruchomić opcję chargeback. I oto dziś dostałam zwort pełnej kwoty:) bez interwencji za pośrednictwem banku. Z Viagogo kupowałam też inne bilety i nigdy problemu nie było.

  Odpowiedz
 84. Mam mały problem ponieważ wczoraj kupiłam na viagogo bilety na koncert. Dzisiaj dowiaduje się z oficjalnej strony piosenkarki ze miejsce koncertu zostało zmienione. Na viagogo dalej podają stara lokalizacje. CO MAM ROBIĆ

  Odpowiedz
 85. czy jeśli kupuję jakąś wejściówkę na tej stronie, to sprzedający ma obowiązek dostarczyć mi ją w jakimś maksymalnym terminie od zakupu? Ktoś orientuje się?

  Odpowiedz
 86. Wiecie może, czy da radę takie bilety zweryfikować jeszcze przed samym wydarzeniem, aby upewnić się, że na daną wejściówkę naprawdę uda mi się dostać na koncert? Często jeżdżę na koncerty po całej Europie i wizja niewpuszczenia mnie na imprezę wygląda słabo…

  Odpowiedz
 87. zakupiłam bilety na Bayern Monachium vs Borussia na 3.08.2019. dam sobie rękę uciąć że kliknełam sekcje 30 kat 5, a na potwierdzeniu mam sekcja:kat 5 … czy ktoś tak miał? wybiera się ktoś jeszcze na ten mecz i zakupił bilety przez viagogo?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz