Viversum – czy warto skorzystać?

[Głosów: 1   Average: 5/5]
Strona viversum.pl
Strona viversum.pl

[kkstarratings]Viversum jest serwisem, który oferuje swoim użytkownikom doradztwo w różnych problemach życiowych. Właścicielem portalu jest przedsiębiorstwo Adviqo Polska. Jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedziba znajduje się w Szczecinie.

Firma prowadzi działalność nie tylko na terenie Polski. Jest również obecna na rynku niemieckim, austriackim, szwajcarskim oraz francuskim. Na rynku polskim przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność od 2007 roku.

Viversum zatrudnia doradców, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach i formach przepowiadania przyszłości. Można skorzystać z pomocy specjalistów od kabały i tarota ( karty tarota, klasyczne, cygańskie, anielskie, runiczne, marzeń i snów), jasnowidzenia i wróżb, astrologii oraz horoskopów (astrologia chińska, indyjska, godzinowa, psychologiczna), analizy karmy, senników, reiki, kontaktów z zaświatami.

Użytkownicy mogą skorzystać z doradztwa z różnych dziedzin życia między innymi w przypadku problemów sercowych, małżeńskich, finansowych, z dziećmi, bezrobocia, zdrowotnych, zdrady i innych.

Poza tym doradcy pomagają również w sytuacji, gdy dana osoba nie wie, jaką ma podjąć decyzję np. czy ma zmienić pracę, przyjąć oświadczyny, czy ma się rozwieść, jakie studia wybrać, czy zdecydować się na kupno domu i innych. Jak można przeczytać na stronie serwis oferuje pomoc w problemach i podejmowaniu decyzji z różnych dziedzin.